De Stille periode is een overzicht van (oefen)wedstrijden die clubs bij ons aanvragen. De clubs kunnen een scheidsrechter op maat aanvragen en Remco Hoffmann zoekt dan naar een arbiter. Mocht je als club zijnde een scheidsrechter willen aanvragen kan dat door middel van een mailtje naar stilleperiode@seoenschede.nl

Mocht je als (assistent-)scheidsrechter een beschikbare wedstrijd willen fluiten, kan je die aanvragen door middel van een appje of mailtje naar Remco.
Wedstrijden waarbij geen scheidsrechter staat zijn nog vrij!

Datum
Tijd
Wedstrijd
Official
13-8-202019:00Sportlust Glanerbrug ToernooiMacello Oude Wesselink
13-8-202019:00Sportlust Glanerbrug ToernooiBjorn van der Veen
15-8-2020Fc Twente O14SR
15-8-202011:00Sparta E. O19-1Job Maessen
15-8-202011:00Sparta E O17-1Jesper Broek
15-8-202010:30FC Twente O13 - Go Ahead Eagles O13Glen Hams
15-8-202012:30FC Twente/Heracles O15 - RW Essen O15Cas Wessels
15-8-202012:30FC Twente/Heracles O15 - RW Essen O15Tamimou Lawani
15-8-202013:00Fc Twente O21 - SV MeppenFijke Hoogendijk
15-8-202013:00Fc Twente O21 - SV MeppenSabine Wissink
15-8-202013:00Fc Twente O21 - SV MeppenGabriel Malki
15-8-202016:00Sportlust Glanerbrug ToernooiMacello Oude Wesselink
15-8-202016:00Sportlust Glanerbrug ToernooiRemco Hoffmann
15-8-202016:00Sportlust Glanerbrug ToernooiMarco Ribbink
15-8-202016:00Sportlust Glanerbrug ToernooiBjorn van Der Veen
15-8-202014:30Sparta E. 1 - SVZW 1Jan de Vries
15-8-202014:30Sparta E. 1 - SVZW 1Ruben Reinds
15-8-202014:30Sparta E. 1 - SVZW 1Olaf Wiggers
15-8-202015:00Rigtersbleek - EMOSAfgelast ivm corona
15-8-202015:00Rigtersbleek - EMOSAfgelast ivm corona
15-8-202015:00Rigtersbleek - EMOSAfgelast ivm corona
15-8-202018:00HSC21 2 - WVV34 1 Peter Hulsmeijers
16-8-2020MiddagGerard Westerveld ToernooiRemco Hoffmann
16-8-2020MiddagGerard Westerveld ToernooiRomano Houweling
16-8-2020MiddagGerard Westerveld ToernooiMarco Ribbink
17-8-202019:00FC Twente/Heracles Almelo O18 - Noord Ned. Talent Team O18Roderick Klaver
17-8-202019:00FC Twente/Heracles Almelo O18 - Noord Ned. Talent Team O18Justin Rouwenhorst
17-8-202020:00FC Twente O16 - NEO O17SR
18-8-202018:00FC Twente O13 - De Graafschap O13Jelmer Otten
18-8-202020:00HSC'21 1 - SilvoldeJoshua Kuipers
18-8-202020:00HSC'21 1 - SilvoldeMacello Oude Wesselink
18-8-202020:00Fc Twente O21 - HHC Hardenberg 1Jules Nelissen
18-8-202020:00Fc Twente O21 - HHC Hardenberg 1Bjorn van der Veen
18-8-202020:00Fc Twente O21 - HHC Hardenberg 1Gabriel Malki?
18-8-202020:00De Tubanters - PWPepijn Blaak
19-8-202020:00Buurse 1 - Delden 1Niek Lenderink
19-8-202020:00BSC Unisson O19-1 - Vv Hengelo O19-1Dyon Reinshagen
20-8-202020:00BSC Unisson 1 - Sparta E. 2Remco Hoffmann
20-8-202020:00BSC Unisson 1 - Sparta E. 2Gabriel Malki
20-8-202020:00BSC Unisson 1 - Sparta E. 2Justin Rouwenhorst
21-8-202019:00Fc Twente Vrouwen (In Aalten) - Victoria KolnFijke Hoogendijk
21-8-202019:00Fc Twente Vrouwen (In Aalten) - Victoria KolnSabine Wissink
21-8-202019:00Fc Twente Vrouwen (In Aalten) - Victoria KolnASR
22-8-202012:30FC Twente/Heracles Almelo O18 - FC Utrecht O18Daan Schoemaker
22-8-202012:30FC Twente/Heracles Almelo O18 - FC Utrecht O18Jeroen van der Veen
22-8-202014:30PW 1 - DSVD 1Erwin Volmer
22-8-202015:00HSC'21 1 - HHC Hardenberg 1 Stef Veekamp
22-8-202015:00HSC'21 1 - HHC Hardenberg 1 Remco Hoffmann(Clubassistent)
22-8-202015:00HSC'21 1 - HHC Hardenberg 1 Niek Lenderink (Clubassistent)
22-8-202018:30FC Twente/Heracles Almelo O21 - De graafschap O21SR
22-8-202018:30FC Twente/Heracles Almelo O21 - De graafschap O21ASR
22-8-202018:30FC Twente/Heracles Almelo O21 - De graafschap O21ASR
24-8-202018:30FC Twente/Heracles Almelo O18 - FC Emmen O18Dyon Reinshagen
24-8-202018:30FC Twente/Heracles Almelo O18 - FC Emmen O18Cas Wessels
24-8-202018:30FC Twente/Heracles Almelo O18 - FC Emmen O18Jesper Broek
25-8-202020:00Haaksbergen 1 - Buurse 1Wessel Busschers
25-8-202020:00HSC'21 1 - RKZSC 1Jules Nelissen
25-8-202020:00HSC'21 1 - RKZSC 1Niek Lenderink (Clubassistent)
25-8-202020:00HSC'21 1 - RKZSC 1Remco Hoffmann(Clubassistent)
28-8-202019:00Fc Twente Vrouwen - SV Meppen VrouwenPeter Hulsmeijers
28-8-202019:00Fc Twente Vrouwen - SV Meppen VrouwenRuben Reinds
28-8-202019:00Fc Twente Vrouwen - SV Meppen VrouwenJeffrey Meyer
30-8-202011:00Buurse 2 - De Tubanters 2SR
1-9-202020:15Sparta E. 1 - Achilles'12Fijke Hoogendijk
3-9-202020:00SVV 1 - NEO O23Mick Landman
6-9-202012:00PW 2 - Vosta 2SR
8-9-202020:00Haaksbergen 1 - Sportclub Enschede 1Niek Lenderink
10-9-202020:00Rigtersbleek 1 - Bon Boys 1Dominic Blok
10-9-202020:00Rigtersbleek 1 - Bon Boys 1Jeroe van der Veen
10-9-202020:00Rigtersbleek 1 - Bon Boys 1Tim Meijer