De Stille periode is een overzicht van (oefen)wedstrijden die clubs bij ons aanvragen. De clubs kunnen een scheidsrechter op maat aanvragen en Remco Hoffmann zoekt dan naar een arbiter. Mocht je als club zijnde een scheidsrechter willen aanvragen kan dat door middel van een mailtje naar stilleperiode@seoenschede.nl

Mocht je als (assistent-)scheidsrechter een beschikbare wedstrijd willen fluiten, kan je die aanvragen door middel van een appje of mailtje naar Remco.
Wedstrijden waarbij geen scheidsrechter staat zijn nog vrij!

Datum
Tijd
Wedstrijd
Official
08-09-201910:00BSC Unisson 4 - Rigtersbleek 5SR
14-10-201920:00Rigtersbleek 1 - Eilermark zaterdag 1Henk Blokhuis
14-10-201920:00Rigtersbleek 1 - Eilermark zaterdag 1Macello Oude Wesselink
14-10-201920:00Rigtersbleek 1 - Eilermark zaterdag 1Justin Geerdink
15-10-201919:30FC Eibergen - Sparta E. (Beltona)SR
15-10-201919:30FC Eibergen - Sparta E. (Beltona)ASR
15-10-201919:30FC Eibergen - Sparta E. (Beltona)ASR
18-12-201920:00De Tubanters - Bon Boys (Beltona)SR
18-12-201920:00De Tubanters - Bon Boys (Beltona)ASR
18-12-201920:00De Tubanters - Bon Boys (Beltona)ASR
2-10-201920:00Bon Boys - Sparta E. (Beltona)Onno Rouwenhorst
2-10-201920:00Bon Boys - Sparta E. (Beltona)Macello Oude Wesselink
2-10-201920:00Bon Boys - Sparta E.(Beltona)Ucuncu NOT
2-10-201920:00Tubanters - Wilhelminaschool (Beltona)Erwin Volmer
2-10-201920:00Tubanters - Wilhelminaschool (Beltona)Gurkan Erkin
2-10-201920:00Tubanters - Wilhelminaschool (Beltona)Joep de Ruiter
2-10-201920:00HSC21 - Victoria28 (Beltona)Justin Rouwenhorst
2-10-201920:00HSC21 - Victoria28 (Beltona)Tim Meijer
2-10-201920:00HSC21 - Victoria28 (Beltona)Remco Hoffmann
27-11-201920:00Bon Boys - FC Eibergen (Beltona)SR
27-11-201920:00Bon Boys - FC Eibergen (Beltona)ASR
27-11-201920:00Bon Boys - FC Eibergen (Beltona)ASR
27-11-201920:00Hsc21 - PH (Beltona)SR
27-11-201920:00Hsc21 - PH (Beltona)ASR
27-11-201920:00Hsc21 - PH (Beltona)ASR
3-12-201920:008ste Finale (Tukker Cup)SR
5-11-201919:30Fc Eibergen - De Tubanters (Beltona)SR
5-11-201919:30Fc Eibergen - De Tubanters (Beltona)ASR
5-11-201919:30Fc Eibergen - De Tubanters (Beltona)ASR
5-11-201920:00Vv Drienerlo - TVC28 (Tukker Cup)SR
5-11-201920:00CVV Achilles E. - Excelsior31 (Tukker Cup)SR
5-11-201920:00LSV - Victoria28 (Tukker Cup)SR
8-10-201920:00HSC21 - RKSV De Zweef (Zaterdag) (Tukker Cup)SR
8-10-201920:00Vv Drienerlo - Vv Diepenheim (Tukker Cup)SR
8-10-201920:00Achilles E. - Vv Bentelo (Tukker Cup)Remco Hoffmann
8-10-201920:00LSV - Quick20 (Tukker Cup)SR
8-10-201920:00Victoria28 - Bon Boys (Tukker Cup)SR