De Stille periode is een overzicht van (oefen)wedstrijden die clubs bij ons aanvragen. De clubs kunnen een scheidsrechter op maat aanvragen en Remco Hoffmann zoekt dan naar een arbiter. Mocht je als club zijnde een scheidsrechter willen aanvragen kan dat door middel van een mailtje naar stilleperiode@seoenschede.nl

Mocht je als (assistent-)scheidsrechter een beschikbare wedstrijd willen fluiten, kan je die aanvragen door middel van een appje of mailtje naar Remco.
Wedstrijden waarbij geen scheidsrechter staat zijn nog vrij!

Datum
Tijd
Wedstrijd
Official
22-8-201918:45Rigtersbleek Zondag – UdiSR-Bjorn van der Veen*
22-8-201918:45Rigtersbleek Zondag – UdiASR1-Hans Reefman*
22-8-201918:45Rigtersbleek Zondag – UdiASR2-Macello Oude Wesselink*
22-8-201918:45Phenix – Victoria’28SR-Joshua Kuipers
22-8-201918:45Phenix – Victoria’28ASR1-Roderick Klaver
22-8-201918:45Phenix – Victoria’28ASR2-Maarten Theussing
22-8-201918:45Sportlust Glanerbrug – PWSR-Meindert Jansen
22-8-201918:45Sportlust Glanerbrug – PWASR1-Herman Brouwer
22-8-201918:45Sportlust Glanerbrug – PWASR2-Henk-Jan Abbink
22-8-201919:55Phenix – Rigtersbleek ZondagSR-Jules Nelissen
22-8-201919:55Phenix – Rigtersbleek ZondagASR1-Bert-Jan Brouwer
22-8-201919:55Phenix – Rigtersbleek ZondagASR2-Justin Rouwenhorst
22-8-201919:55Victoria'28 – UdiSR-Meindert Jansen
22-8-201919:55Victoria'28 – UdiASR1-Bjorn van der Veen
22-8-201919:55Victoria'28 – UdiASR2-Roy Kip
22-8-201919:55TVV – TubantersSR-Teun van der Velden*
22-8-201919:55TVV – TubantersASR1-Pepijn Blaak*
22-8-201919:55TVV – TubantersASR2-Cas Wessels*
24-8-201914:30Bsc Unisson O19-1 - Vv Bentelo O19-1 SR - Remco Hoffmann
24-8-201918:00Hsc21 2 - WVV34 1Remco Hoffmann
24-8-201912:00Sparta E. O17–1 - Stevo O17-1Roderick Klaver
24-8-201912:00Sparta E. O17–2 - Stevo O17-2Maarten Theussing
24-8-201916:00Hoeve Vooruit – LangeveenTonnie Ter Huerne
24-8-201912:30Fc Twente O17 – PEC Zwolle O17SR
24-8-201912:30Fc Twente O17 – PEC Zwolle O17Dyon Reinshagen*
24-8-201912:30Fc Twente O17 – PEC Zwolle O17Cas Wessels*
24-8-201914:00Sparta E. – Oranje Nassau Locatie: ApartHotel DeldenJan de Vries
24-8-201914:00Sparta E. – Oranje Nassau Locatie: ApartHotel DeldenASR1
24-8-201914:00Sparta E. – Oranje Nassau Locatie: ApartHotel DeldenASR2
26-8-201919:00KwartfinaleSR-Hans Wossink
26-8-201919:00KwartfinaleASR1-Job Maessen
26-8-201919:00KwartfinaleASR2-Tim Meijer
26-8-201919:00KwartfinaleSR-Peter Hulsmeijers*
26-8-201919:00KwartfinaleASR1-Tom Leussink*
26-8-201919:00KwartfinaleASR2-Macello Oude Wesselink
27-8-201919:00KwartfinaleSR-Olaf Wiggers
27-8-201919:00KwartfinaleASR1-Cas Wessels
27-8-201919:00KwartfinaleASR2-Gurkan Erkin
27-8-201919:00KwartfinaleSR-Dominic Blok*
27-8-201919:00KwartfinaleASR1-Pascal Waanders*
27-8-201919:00KwartfinaleASR2-Tim Regelmann*
27-8-201920:00BSC Unisson 1 - Rigtersbleek zat. 1Teun van der Velden
27-8-201920:00BSC Unisson 1 - Rigtersbleek zat. 1Dyon Reinshagen
27-8-201920:00BSC Unisson 1 - Rigtersbleek zat. 1Tom Leussink
28-8-201920:00Rigtersbleek Zondag – ATC’65 Locatie RigtersbleekSR-Remco Hoffmann*
28-8-201920:00Rigtersbleek Zondag – ATC’65 Locatie RigtersbleekASR1-Roderick Klaver*
28-8-201920:00Rigtersbleek Zondag – ATC’65 Locatie RigtersbleekASR2-Henk-Jan Abbink*
29-8-201919:00Halve Finalennb
29-8-201919:00Halve Finalennb
29-8-201919:00Halve Finalennb
29-8-201919:00Halve Finalennb
29-8-201919:00Halve Finalennb
29-8-201919:00Halve Finalennb
31-8-201912:30Fc Twente O14 – FC Groningen O14Macello Oude Wesselink
31-8-201910:00Sparta E. O13-1 - Vogido O13-1SR
3-9-201919:00Finalennb
3-9-201919:00Finalennb
3-9-201919:00Finalennb
3-9-201919:00Sparta E. O15-1 - Quick20 O15-1SR
10-9-201920:00Sparta E. - TubantiaSR
10-9-201918:30Sparta E. O15–1 - Tubantia O15-1 Joep De Ruiter
10-9-201920:00Emos - Eilermark Zaterdag 1Jeroen van der Veen