KNVB aanstellingen

Klik op het groene ‘+’ icoon om de wedstrijd van betreffende official te kunnen zien. In het zoekvenster is het tevens mogelijk om te zoeken op basis van namen van officials.

Official
Datum
Tijd
Rol
Wedstrijd
Ahmadi, HosseinSR
Blaak, Pepijn21-05-202215:00SRSVV '56 - avc Heracles
Buschers, WesselSR
Elia, Mashud21-05-202210:30SRATC '65 JO13-1 - Schalkhaar JO13-1
Erkin, Gurkan21-05-202213:00SRTubantia JO15-1 - Rood Zwart JO15-1
Erkin, Gurkan22-05-202211:15SRBon Boys 2 - TVC '28 2
Folmer, Hans21-05-202212:30SRVictoria '28 JO17-1 - BWO JO17-1
Hams, Glen21-05-202212:30SRAchilles E JO16-1 - Robur et Velocitas JO16-1
Hayta, Ali22-05-202210:45SRSDC '12 2 - Voorwaarts T 2
Hoffmann, Remco14:00SR
Holterman, Sam21-05-202213:00SRBon Boys JO15-1 - FC Eibergen JO15-1JM
Hoogendijk, Fijke26-05-202214:30SREemdijk - DETO
Hoogerwaard, Eddy21-05-202214:30SREFC PW 1885 - Berghuizen
Houweling, RomanoSR
Hulsmeijers, PeterSRBlessure
Jansen, Meindert22-05-202214:15SRDe Gazelle - Apeldoornse Boys
Kip, RoySR
Klaver, Roderick21-05-202214:30SRLosser JO19-1 - Rigtersbleek JO19-1
Kuipers, Joshua14:30SR
Lammers, Nick14:00SR
Landman, Mick21-05-202215:15SRHardenberg '85 - SVVN
Lenderink, Niek12:00SR
Leussink, Tom21-05-202214:30SRAlmen - Helios
Leussink, Tom22-05-202214:00ASRLonga '30 - RKZVC
Lodder, Bram14:00SR
Malki, Gabriel21-05-202214:30ASRSteDoCo - Sportlust '46
Marschalk, LeoSR
Meijer, Jeffrey19-05-202219:00SRAZSV JO13-1 - FC Dinxperlo JO13-1JM
Meijer, Kay21-05-202210:15SRDZC '68 JO17-1 - Jonathan JO17-1
Meijer, Tim21-05-202215:00SRWSV JO19-1 - DZC '68 JO19-1
Monninkhof, Andre21-05-202210:15SROranje Nassau JO17-1 - Sparta E. JO17-1
Nelissen, Jules21-05-202215:00SRFlevo Boys - SDC Putten
Nijhuis, Bas14:30SR
Raaben, Niels22-05-202214:00SRAvanti W. - De Tukkers
Regelmann, TimSR
Reinds, Ruben21-05-202215:30ASRKon. HFC - Spakenburg
Reinshagen, DyonASR
Reuvers, DennisSR
Ribbink, Marco21-05-202215:00ASRIJsselmeervogels - Noordwijk
Schoemaker, Daan21-05-202215:15SRTubantia - Achilles E.
Theussing, Maarten12:45SR
Veekamp, Stef24-05-202220:00SRKatwijk - IJsselmeervogels
Veen, Bjorn van der21-05-202214:30SRDen Ham - ASC '62
Veen, Jeroen van der14:00SR
Velden, Teun van der22-05-202214:00SRVVG '25 - DVC '26
Veldhuis, Nick26-05-202215:00ASRDUNO D - DHSC
Vervoorn, Bram21-05-202215:00ASRQuick Boys - GVVV
Vervoorn, Bram26-05-202214:30ASRVVOG - ODIN 59
Vries, Jan deSRBlessure
Waanders, Pascal21-05-202218:00ASRDTS Ede - Bennekom
Wessels, Cas21-05-202219:30ASRUNA - Hollandia
Wessels, Cas26-05-202219:00ASRGroene Ster - Blauw Geel '38/Jumbo
Wiegerink, Rik14:30SR
Wiggers, Olaf22-05-202214:00SRABS - Activia