KNVB aanstellingen

Klik op het groene ‘+’ icoon om de wedstrijd van betreffende official te kunnen zien. In het zoekvenster is het tevens mogelijk om te zoeken op basis van namen van officials.

Official
Datum
Tijd
Rol
Wedstrijd
Bezembinder, Daniël13-04-202412:30SRFC Twente/Heracles Academie JO14-1 - FC Emmen JO14-1
Blaak, Pepijn13-04-202414:30SRNieuwleusen SV - Den Ham
Bloksma, Peter13-04-202413:30SRRekken 2 - FC Dinxperlo 3
Bijleveld, Mitchell van13-04-202412:30SRLemelerveld JO19-1 - Nieuwleusen SV JO19-1
Boers, Rob13-04-202413:00SRRood Zwart JO17-1 - FC Eibergen JO17-1
Braak, Job ter13-04-202412:15SRNEO JO15-1 - Sparta E. JO15-1
Diepeveen, RyanSR
Elia, MashudSR
Erkin, Gurkan13-04-202413:00SRVogido JO15-1 - Raptim JO15-1
Erkin, Gurkan14-04-202414:00SRHaaksbergen - Rekken
Folmer, Hans13-04-202411:15SRVogido JO16-1 - DZC '68 JO16-1
Hayta, AliSR
Hendrikx, Nick13-04-202415:00SRLegmeervogels - DWS
Hoffmann, Remco13-04-202415:00SRDTS Ede - Bataven
Holterman, SamSR
Hoogendijk, FijkeSR
Hoogerwaard, Robin13-04-202414:30SRVictoria '28 JO19-1 - De Tubanters 1897 JO19-1
Hoogerwaard, Eddy13-04-202412:00SRBerkum 2 - Go Ahead K. 2
Jansen, MeindertSR
Kisters, Kyon13-04-202415:00ASRcsv Apeldoorn - asv Dronten
Klaver, Roderick13-04-202417:00SRVIOS V. - Oene
Knol, PatrickSR
Kuipers, Joshua13-04-202414:30SRDe Graafschap O21 - Go Ahead Eagles O21
Lammers, Nick13-04-202414:45SRNunspeet - WVF
Landman, MickSR
Lenderink, NiekSR
Leussink, TomASR
Loois, Stijn14-04-202414:00SRUD W. - Saasveldia
Lub, Enzo13-04-202415:00SRTeuge SP - Apeldoornse Boys
Malki, Gabriel13-04-202414:30SRJuliana '32 - Oeken
Meijer, Jeffrey13-04-202410:15SRDe Graafschap JO13-2 - ATC '65 JO13-1
Meijer, Kay13-04-202414:30SRATC '65 JO19-1 - Gemert JO19-1
Meijer, TimSR
Monninkhof, Andre13-04-202410:30SRHelios JO19-1 - FC Zutphen JO19-1
Nelissen, Jules13-04-202415:00SRODIN 59 - Kampong
Nijhuis, Bas14-04-202414:30SRFortuna Sittard - Feyenoord
Oude Huikink, Marc13-04-202414:45SRAjax am. - AFC 34
Oude Huikink, Marc14-04-202414:00SRVosta - Buurse
Reinds, Ruben14-04-202414:30ASRUnitas '30 - EVV Echt
Reinshagen, DyonASR
Ribbink, Marco14-04-202420:00ASRNEC - PEC Zwolle
Schoemaker, Daan13-04-202415:00SRBlauw Wit '66 - Avanti W.
Struijf, Max van der14-04-202411:00SREnter 2 - WVV '34 2
Smit, Floris13-04-202414:45ASRDETO - Scherpenzeel
Tastan, Onur BerkSR
Veekamp, Stef14-04-202416:45SRAjax - FC Twente
Veen, Bjorn van der13-04-202412:00SRSparta E. 2 - Nunspeet 2
Veen, Jeroen van der14-04-202414:00SRRietmolen - MEC
Velden, Teun van der13-04-202412:45SRKon. HFC O21 - VVV-Venlo O21
Veldhuis, Nick13-04-202414:30ASRHHC Hardenberg - De Treffers
Vervoorn, Bram15-04-202420:00ASRJong FC Utrecht - FC Den Bosch
Vries, Jan deSR
Vinke, LesleySR
Waanders, Pascal13-04-202414:45ASRBerkum - Rohda R.
Wessels, Cas13-04-202415:30ASRKatwijk - Kon. HFC
Wijn, Finn13-04-202415:00SRSportclub Deventer - Eefde SP
Wolters, Kevin13-04-202413:15SRVIOD JO15-1 - AFC Quick 1890 JO15-1
Woesthuis, Nils13-04-202412:45SRFC Winterswijk JO17-1 - HZVV JO17-1