SEO Enschede

  1. Stille periode

    Stille periode
    Hieronder staan alle wedstrijden uit de stille periode. Als u een wedstrijd wilt fluiten die in de onderstaande lijst nog beschikbaar is, mail dan naar: stilleperiode@seoenschede.nl

     

    Scheidsrechter nodig voor uw vereniging?
    Heeft u bij uw vereniging een/meerdere scheidsrechter(s) nodig voor een wedstrijd of toernooi? Dan kunt u deze aanvragen bij de Scheidsrechtersvereniging Enschede en Omstreken!
    Wij zullen er voor zorgen dat er een scheidsrechter op maat (met het geschikte niveau) de wedstrijd van uw vereniging zal leiden. Wilt u meer informatie over het aanvragen van een scheidsrechter, of direct een wedstrijd aanmelden? Mail dan naar: stilleperiode@seoenschede.nl

     

    Schema Beltona Beloften Competitie onderaan deze pagina!

     

    Wedstrijdoverzicht

    DatumTijdActiviteitOfficial
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiRemco Hoffmann
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiBjorn van der Veen
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiMattijs Jonker
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiMike Harmsen NOT
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiStijn Pierik
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiGabriel Malki
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiMacello Oude Wesselink
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiDaan Schoemaker
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiJob Maessen
    Dinsdag 24 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiTim Regelmann
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiRemco Hoffmann
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiBjorn van der Veen
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiMattijs Jonker
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30SR Tubanters B-ToernooiMike Harmsen NOT
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiStijn Pierik
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiMacello Oude Wesselink
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiDaan Schoemaker
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiJob Maessen
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiTim Regelmann
    Woensdag 25 Oktober 201711.30-16.30ASR Tubanters B-ToernooiMick Landman SHO
    Dinsdag 24 Oktober 201720.00HSC'21 O23 - Vv Bentelo 1Geert Dinkela
    Dinsdag 24 Oktober 201720.00Buurse - Bon BoysGerrit Wierink
    Dinsdag 24 Oktober 201720.00Vogido - FC ArameaHerald Menkhorst
    Dinsdag 24 Oktober 201720.00Sc Overdinkel - Juventa'12Herman Brouwer
    Dinsdag 14 November 201720.00Sportlust Glanerbrug - SDC'12Rik Wiegerink
    Dinsdag 14 November 201720.00Victoria'28 - GFC GoorJeroen van der Veen
    Dinsdag 14 November 201720.00Avanti W. - MarkeloOlaf Wiggers
    Dinsdag 14 November 201720.00Rigtersbleek O21 - HSC"21 O23Bjorn van der Veen
    Dinsdag 14 November 201720.00CVV Achilles E. - ZVV De EschMeindert Jansen
    Dinsdag 14 November 201720.00Bon Boys - DrienerloFijke Hoogendijk
    Dinsdag 14 November 201720.00Vv Haaksbergen - VogidoRemco Hoffmann
    Dinsdag 14 November 201720.00FC Aramea - DOS'37Theo Kel
    Vrijdag 24 November 201720.00GVV Eilermark - Sportlust GlanerbrugJules Nelissen
    Dinsdag 19 December 201720.00Sportlust Glanerbrug - TVOMattijs Jonker
    Dinsdag 19 December 201720.00Avanti W. - Victoria'28Jules Nelissen
    Dinsdag 19 December 201720.00HSC"21 O21 - SaasveldiaNiek Lenderink
    Dinsdag 19 December 201720.00Rigtersbleek - Vv BenteloHans Reefman
    Dinsdag 19 December 201720.00CVV Achilles E. - SV EnterPeter Hulsmeijers
    Dinsdag 19 December 201720.00Buurse - DrienerloEddie Hoogerwaard
    Dinsdag 19 December 201720.00Vogido - DOS'37Joshua Kuipers
    Dinsdag 19 December 201720.00Vv Haaksbergen - FC ArameaGurkan Erkin

    Beltona

    Klik hier voor Beltona 2017-2018

    Aanmelden bij Onno Rouwenhorst (onnorouwenhorst@home.nl)